Real Frontera - Atletico El Vigia 23.08.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Real Frontera ve Atletico El Vigia arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Real Frontera ve Atletico El Vigia arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
23/08/2025
Real Frontera
Atletico El Vigia
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.08.2025 19:44
Maç incelemesi
Venezuela kategori var olan yaklaşan Segunda Division turnuvası, Real Frontera ve Atletico El Vigia arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 23.08 tarihinde, 15:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Real Frontera hem de Atletico El Vigia için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 29 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 02.07.25 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Real Frontera takımı, 10 maçta galip geldi, bu arada Atletico El Vigia takımı, 10 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 9 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 41-41 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Real Frontera inceleme
Mevcut Segunda Division sezonu boyunca, Real Frontera takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 5. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Real Frontera, 17 gol attı ve maç başına 13 gol yedi, +4 gol farkı oldu. Real Frontera kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30.2 gol atar. Real Frontera takımın kendi sahasındaki 7 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 70%'ini oluşmaktadır. . Real Frontera takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30.2 dakika lazım.
Atletico El Vigia inceleme
Mevcut Segunda Division sezonunda, Atletico El Vigia 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 5 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 4 gol attı ve 16 gol yedi, bu da -12'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Atletico El Vigia sıralamalarda 4. konumunda. Ortalama olarak, Atletico El Vigia deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 45 golü. Atletico El Vigia'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. Atletico El Vigia oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 45 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Atletico El Vigia | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 7 | 4 | 9 | 27 | 26 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Real Frontera FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 7 | 4 | 9 | 28 | 30 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Virsliga
FK Jelgava-Grobina
Auda-Riga FC
U19 Avrupa Şampiyonası
İtalya U19-Sırbistan U19
Kulüp Hazırlık Maçları
U Craiova 1948-Polissya Zhytomyr
Crvena Zvezda-ŠK Slovan Bratislava
Ykkonen
VJS Vantaa-Tampereen Pallo-Veikot
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Real Frontera ve Atletico El Vigia’in ilk golü attığı, Segunda Division’ta 2025/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Real Frontera maçlar ve Atletico El Vigia maçlar turnuva içinde Segunda Division
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Real Frontera ve Atletico El Vigia için Segunda Division turnuvasında 2025/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Real Frontera 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Real Frontera 'si Segunda Division yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Atletico El Vigia 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Atletico El Vigia 'si Segunda Division onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Atletico El Vigia 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Real Frontera 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Segunda Division Real Frontera 'si berabere sonuçlanmadı
8 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Atletico El Vigia 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Segunda Division Atletico El Vigia 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Real Frontera 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Real Frontera 'si Segunda Division onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Real Frontera 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Atletico El Vigia 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Atletico El Vigia 'si Segunda Division yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Real Frontera 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 son maçın Real Frontera 'si Segunda Division 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Real Frontera için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
3 / 10 son maçın Atletico El Vigia 'si Segunda Division 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Real Frontera 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Real Frontera ve Segunda Division 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Atletico El Vigia 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın Atletico El Vigia 'si Segunda Division 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Atletico El Vigia 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Real Frontera 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Real Frontera 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Atletico El Vigia 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maç yüzdesi içinde Atletico El Vigia ve Segunda Division 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.08.2025 19:44
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!