Sabail - MOIK Baku 18.03.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Sabail ve MOIK Baku arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Sabail ve MOIK Baku arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
18/03/2026
Sabail
MOIK Baku
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.03.2026 19:40
Maç incelemesi
Azerbaycan kategori var olan yaklaşan Birinci Lig turnuvası, Sabail ve MOIK Baku arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 18.03 tarihinde, 10:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Sabail hem de MOIK Baku için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 5 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 18.02.26 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. Sabail takımı, 4 maçta galip geldi, bu arada MOIK Baku takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 11-2 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Sabail inceleme
Mevcut Birinci Lig sezonu boyunca, Sabail takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 3. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Sabail, 12 gol attı ve maç başına 6 gol yedi, +6 gol farkı oldu. Sabail kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 45 gol atar. Sabail takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 11%'ini oluşmaktadır. . Sabail takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 45 dakika lazım.
MOIK Baku inceleme
Mevcut Birinci Lig sezonunda, MOIK Baku 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 5 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 10 gol attı ve 15 gol yedi, bu da -5'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, MOIK Baku sıralamalarda 6. konumunda. Ortalama olarak, MOIK Baku deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 36 golü. MOIK Baku'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. MOIK Baku oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 36 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Sabail | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 9 | 6 | 3 | 24 | 13 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. MOIK Baku | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 6 | 4 | 8 | 20 | 25 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Besta deild, Kadınlar
Grindavik/Njarovik (Women)-Valur FutbolClub (Bayanlar)
LigaPro Primera A
Liga Deportiva Universitaria de Quito-Orense Sporting Club
İzlanda Şampiyonası U19
Fylkir Ellidi U19-HK Kopavogur U19
Stjarnan-KFG U19-Leiknir KB U19
Dünya Kupası
Fransa-İsveç
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Sabail ve MOIK Baku’in ilk golü attığı, Birinci Lig’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Sabail maçlar ve MOIK Baku maçlar turnuva içinde Birinci Lig
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Sabail ve MOIK Baku için Birinci Lig turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sabail 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Sabail 'si Birinci Lig yenilgiyle sonuçlandı
1 / 5 Takımlar arasındaki son maçların Sabail 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların MOIK Baku 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Birinci Lig MOIK Baku 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Sabail 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 son maçın Sabail 'si Birinci Lig 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 5 takımlar arasındaki son maçların sayısı Sabail için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Sabail 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Birinci Lig Sabail 'si berabere sonuçlanmadı
5 / 5 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların MOIK Baku 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Birinci Lig MOIK Baku 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sabail 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Sabail 'si Birinci Lig yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların MOIK Baku 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların MOIK Baku 'si Birinci Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 5 Takımlar arasındaki son maçların MOIK Baku 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Sabail 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Sabail 'si Birinci Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 5 Takımlar arasındaki son maçların Sabail 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların MOIK Baku 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların MOIK Baku 'si Birinci Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Sabail 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 5 takımlar arasındaki son maçların sayısı Sabail 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların MOIK Baku 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde MOIK Baku ve Birinci Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.03.2026 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!