Santiago Nuevo Leon - Ciervos 26.01.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Santiago Nuevo Leon ve Ciervos arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Santiago Nuevo Leon ve Ciervos arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
26/01/2024
Santiago Nuevo Leon
Ciervos
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 27.01.2024 18:40
Maç incelemesi
Meksika kategori var olan yaklaşan Liga Premier Serie B turnuvası, Santiago Nuevo Leon ve Ciervos arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 26.01 tarihinde, 20:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Santiago Nuevo Leon hem de Ciervos için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 26.08.23 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Santiago Nuevo Leon takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Ciervos takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Santiago Nuevo Leon inceleme
Mevcut Liga Premier Serie B sezonu boyunca, Santiago Nuevo Leon takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 7. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Santiago Nuevo Leon, 15 gol attı ve maç başına 2 gol yedi, +13 gol farkı oldu. Santiago Nuevo Leon kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 37.1 gol atar. Santiago Nuevo Leon takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 29%'ini oluşmaktadır. . Santiago Nuevo Leon takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 37.1 dakika lazım.
Ciervos inceleme
Mevcut Liga Premier Serie B sezonunda, Ciervos 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 9 mağlubiyet ve 9 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 4 gol attı ve 33 gol yedi, bu da -29'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Ciervos sıralamalarda 13. konumunda. Ortalama olarak, Ciervos deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 24.5 golü. Ciervos'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 20%'ini oluşturuyor. Ciervos oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 24.5 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Santiago FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 9 | 2 | 5 | 25 | 12 | 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Ciervos FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 2 | 2 | 12 | 9 | 44 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Kulüp Hazırlık Maçları
CSKA Sofia 1948-Partizan Belgrade
Tercera Division, Reserves
Racing Club de Montevideo II-Progreso II
Litvanya Şampiyonası. Premier Ligi. Bayanlar
MFA Zalgiris (Bayanlar)-Banga (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atletico Boston River II-Deportivo Maldonado ІІ
Virsliga
FK Jelgava-Grobina
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Santiago Nuevo Leon ve Ciervos için Liga Premier Serie B turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
6 / 10 of last matches in all competitions Santiago Nuevo Leon played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga Premier Serie B Santiago Nuevo Leon played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Ciervos played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Liga Premier Serie B Ciervos played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Santiago Nuevo Leon 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Santiago Nuevo Leon 'si Liga Premier Serie B yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
7 / 10 of last matches Santiago Nuevo Leon in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Santiago Nuevo Leon in Liga Premier Serie B had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Ciervos in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Ciervos in Liga Premier Serie B had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Santiago Nuevo Leon 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Santiago Nuevo Leon 'si Liga Premier Serie B yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Ciervos 'si kaybetmedi
1 / 10 son maçların Liga Premier Serie B Ciervos 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
2 / 10 son maçın Santiago Nuevo Leon 'si Liga Premier Serie B 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Ciervos 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 son maçın Ciervos 'si Liga Premier Serie B 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 son maçların Santiago Nuevo Leon 'si Liga Premier Serie B berabere bitti
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 son maçların Ciervos 'si Liga Premier Serie B berabere bitti
Mərc:1x2 - X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 27.01.2024 18:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!