Gernika Club - Utebo FC 02.11.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Gernika Club ve Utebo FC arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Gernika Club ve Utebo FC arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K2 olacaktır.
02/11/2024
Gernika Club
Utebo FC
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.11.2024 19:43
Maç incelemesi
İspanya kategori var olan yaklaşan Segunda Federacion turnuvası, Gernika Club ve Utebo FC arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 02.11 tarihinde, 13:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Gernika Club hem de Utebo FC için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 4 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 06.04.24 tarihinde, 2:0 nihai skorla gerçekleşti. Gernika Club takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Utebo FC takımı, 2 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 2-3 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Gernika Club inceleme
Mevcut Segunda Federacion sezonu boyunca, Gernika Club takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Gernika Club, 13 gol attı ve maç başına 14 gol yedi, -1 gol farkı oldu. Gernika Club kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 33.3 gol atar. Gernika Club takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Gernika Club takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 33.3 dakika lazım.
Utebo FC inceleme
Mevcut Segunda Federacion sezonunda, Utebo FC 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 9 gol attı ve 12 gol yedi, bu da -3'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Utebo FC deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 42.9 golü. Utebo FC'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 30%'ini oluşturuyor. Utebo FC oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 42.9 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Dünya Kupası
Almanya-Paraguay
2.Lig
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata FC MG-Ivinhema
USL Lig 2
Asheville City-Charlotte Independence II
ABD Şampiyonası. WPSL. Bayanlar
Philadelphia Ukrainian (Bayanlar)-Penn Fusion (Bayanlar)
Şili Kupası
Unión Española-Colo-Colo
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Gernika Club ve Utebo FC’in ilk golü attığı, Segunda Federacion’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Gernika Club maçlar ve Utebo FC maçlar turnuva içinde Segunda Federacion
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Gernika Club ve Utebo FC için Segunda Federacion turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
8 / 10 of last matches Gernika Club in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Gernika Club in Segunda Federacion had less than 2 goals
3 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
3 / 10 of last matches Utebo FC in all competitions had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Utebo FC in Segunda Federacion had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Gernika Club 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maç yüzdesi içinde Gernika Club ve Segunda Federacion 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Utebo FC 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 son maçın Utebo FC 'si Segunda Federacion 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
1 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Utebo FC 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Gernika Club 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Segunda Federacion Gernika Club 'si berabere sonuçlanmadı
3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Utebo FC 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Segunda Federacion Utebo FC 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Gernika Club 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 10 son maçların Gernika Club 'sinde Segunda Federacion en az bir takım gol atamadı
4 / 4 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Utebo FC 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların Utebo FC 'sinde Segunda Federacion en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Gernika Club 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Gernika Club 'si Segunda Federacion yenilgiyle sonuçlandı
2 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Gernika Club 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Utebo FC 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Segunda Federacion Utebo FC 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Gernika Club 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Gernika Club 'si Segunda Federacion onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Gernika Club 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Utebo FC 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Utebo FC 'si Segunda Federacion yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.11.2024 19:43
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!