Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Sektzia Nes Tziona F.C. - Hapoel Mahane Yehuda F.C. 19.12.2024 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm Sektzia Nes Tziona F.C. ve Hapoel Mahane Yehuda F.C. arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Sektzia Nes Tziona F.C. ve Hapoel Mahane Yehuda F.C. arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.

19/12/2024

Sektzia Nes Tziona F.C.

13:00

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

Bet:Her iki takım gol atacak - Hayır

Oranlar:2.11

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 19.12.2024 18:40

Maç incelemesi

İsrail kategori var olan yaklaşan İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney turnuvası, Sektzia Nes Tziona F.C. ve Hapoel Mahane Yehuda F.C. arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 19.12 tarihinde, 13:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Sektzia Nes Tziona F.C. hem de Hapoel Mahane Yehuda F.C. için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Kafa kafaya ve önceki sonuçlar

Toplamda, takımlar arasında 6 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 02.02.18 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. Sektzia Nes Tziona F.C. takımı, 4 maçta galip geldi, bu arada Hapoel Mahane Yehuda F.C. takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 6-3 gol farkı var.

Eşzamanlı

Kazanır
Berabere
Kazanır
2
0
3

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
10
2
Kazanır
8
2
Berabere
0
6
Yenilgi
2
11
Atılan goller
16
20
Kabul etti
6
-9
Gol Farkı
+10
4
Maç gol ortalaması
3
1.1
Maç başına atılan goller
1.6
2
Maç başına atılan goller
0.6
3.1
İki takım da gol attı
2.2
30.9'
Dakika/Gol sayısı
44.2'

Sektzia Nes Tziona F.C. inceleme

Mevcut İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney sezonu boyunca, Sektzia Nes Tziona F.C. takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Sektzia Nes Tziona F.C., 7 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, -1 gol farkı oldu. Sektzia Nes Tziona F.C. kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 25.7 gol atar. Sektzia Nes Tziona F.C. takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 75%'ini oluşmaktadır. . Sektzia Nes Tziona F.C. takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 25.7 dakika lazım.

Hapoel Mahane Yehuda F.C. inceleme

Mevcut İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney sezonunda, Hapoel Mahane Yehuda F.C. 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 4'ini kazandı ve toplamda 8 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 14 gol attı ve 12 gol yedi, bu da +2'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Hapoel Mahane Yehuda F.C. deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 37.4 golü. Hapoel Mahane Yehuda F.C.'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. Hapoel Mahane Yehuda F.C. oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 37.4 dakikası gerekir.

Kim kazanır?

Sektzia Nes Tziona F.C.
SNZ - %
Hapoel Mahane Yehuda F.C.
HAP - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

Sektzia Nes Tziona F.C.
SNZ - 33%
Hapoel Mahane Yehuda F.C.
HAP - 33%
Gol yok - 34%

Maç öncesi istatistikleri

10
Maçlar
10
2
Kazanır
8
2
Berabere
0
6
Yenilgi
2
11
Atılan goller
16
20
Kabul etti
6
-9
Gol Farkı
+10
4
Maç gol ortalaması
3
1.1
Maç başına atılan goller
1.6
2
Maç başına atılan goller
0.6
3.1
İki takım da gol attı
2.2
30.9'
Dakika/Gol sayısı
44.2'

Bahis ipuçları

Sektzia Nes Tziona F.C.

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sektzia Nes Tziona F.C. 'si yenilgiyle sonuçlandı

Sektzia Nes Tziona F.C.

6 / 10 son maçların Sektzia Nes Tziona F.C. 'si İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney yenilgiyle sonuçlandı

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

8 / 10 son maçların Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Sektzia Nes Tziona F.C.

8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Sektzia Nes Tziona F.C. 'si berabere kalmadı

Sektzia Nes Tziona F.C.

8 / 10 son maçların İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney Sektzia Nes Tziona F.C. 'si berabere sonuçlanmadı

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si berabere kalmadı

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

9 / 10 son maçların İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si berabere sonuçlanmadı

Mərc:Çift şans - 12

Sektzia Nes Tziona F.C.

4 / 10 son maçın Sektzia Nes Tziona F.C. 'si İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

3 / 10 son maçın Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K2

Sektzia Nes Tziona F.C.

6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Sektzia Nes Tziona F.C. 'si yenilgiyle sonuçlandı

Sektzia Nes Tziona F.C.

6 / 10 son maçların Sektzia Nes Tziona F.C. 'si İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney yenilgiyle sonuçlandı

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si kaybetmedi

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

9 / 10 son maçların İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - X2

Sektzia Nes Tziona F.C.

2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Sektzia Nes Tziona F.C. 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı

Sektzia Nes Tziona F.C.

2 / 10 son maçın Sektzia Nes Tziona F.C. 'si İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı

Hapoel Mahane Yehuda F.C.

1 / 10 son maçın Hapoel Mahane Yehuda F.C. 'si İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K1

Sektzia Nes Tziona F.C.

4 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Sektzia Nes Tziona F.C. 'si kaybetmedi

Sektzia Nes Tziona F.C.

4 / 10 son maçların İsrail Şampiyonası. Bet Lig. Güney Sektzia Nes Tziona F.C. 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - 1X

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 19.12.2024 18:40

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!