Keshla - Kapaz PFK 20.04.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Keshla ve Kapaz PFK arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Keshla ve Kapaz PFK arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
20/04/2025
Keshla
Kapaz PFK
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.04.2025 19:41
Maç incelemesi
Azerbaycan kategori var olan yaklaşan Premier Lig turnuvası, Keshla ve Kapaz PFK arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 20.04 tarihinde, 08:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Keshla hem de Kapaz PFK için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 33 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 17.02.25 tarihinde, 1:1 nihai skorla gerçekleşti. Keshla takımı, 17 maçta galip geldi, bu arada Kapaz PFK takımı, 6 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 10 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 46-25 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Keshla inceleme
Mevcut Premier Lig sezonu boyunca, Keshla takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 7. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Keshla, 6 gol attı ve maç başına 9 gol yedi, -3 gol farkı oldu. Keshla kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 60 gol atar. Keshla takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 20%'ini oluşmaktadır. . Keshla takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 60 dakika lazım.
Kapaz PFK inceleme
Mevcut Premier Lig sezonunda, Kapaz PFK 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 5 berabere. Takım 6 gol attı ve 15 gol yedi, bu da -9'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Kapaz PFK sıralamalarda 9. konumunda. Ortalama olarak, Kapaz PFK deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 42.8 golü. Kapaz PFK'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 30%'ini oluşturuyor. Kapaz PFK oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 42.8 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Keshla | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 8 | 7 | 15 | 27 | 38 | 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Kapaz | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 7 | 7 | 16 | 24 | 53 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
2.Lig
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata FC MG-Ivinhema
USL Lig 2
Asheville City-Charlotte Independence II
ABD Şampiyonası. WPSL. Bayanlar
Philadelphia Ukrainian (Bayanlar)-Penn Fusion (Bayanlar)
Şili Kupası
Unión Española-Colo-Colo
USL Lig 2
Hill Country Lobos-Lonestar SC
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Keshla ve Kapaz PFK’in ilk golü attığı, Premier Lig’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Keshla maçlar ve Kapaz PFK maçlar turnuva içinde Premier Lig
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Keshla ve Kapaz PFK için Premier Lig turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların Keshla 'si Premier Lig berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
5 / 10 son maçların Kapaz PFK 'si Premier Lig berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Keshla 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Keshla 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kapaz PFK 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Kapaz PFK 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Kapaz PFK 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Keshla 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Keshla 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Keshla 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Kapaz PFK 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Kapaz PFK 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Keshla 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Keshla 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Keshla 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Kapaz PFK 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Premier Lig Kapaz PFK 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Keshla 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Keshla 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Kapaz PFK 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Kapaz PFK ve Premier Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Keshla 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Premier Lig Keshla 'si berabere sonuçlanmadı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Kapaz PFK 'si berabere kalmadı
5 / 10 son maçların Premier Lig Kapaz PFK 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.04.2025 19:41
Shamakhi FK ile FK KAPAZ arasındaki Shamakhi FK 'in evindeki maçlarda en çok alınan skor 1-0.4 maç bu skorla bitti.
Shamakhi FK ile FK KAPAZ arasındaki maçlarda en çok alınan skor 1-0.6 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 16 maçta, Shamakhi FK kendi sahasında 10 maç kazandı, 4 maç beraberlik ile sonuçlandı, FK KAPAZ ise 2 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 25-12 ile Shamakhi FK takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 32 karşılaşması sırasında Shamakhi FK 16 kere kazandı,10 beraberlik ve 6 FK KAPAZ galibiyeti oluştu.Averaj Shamakhi FK lehine 42-24 kadar.
Bunu biliyor musunuz? Shamakhi FK 16-30 dakikaları arasında 26% ortalama ile ligde en iyi performansı sergilemekte.
Bunu biliyor musunuz? Shamakhi FK, 76-90 dakikaları arasında yüzde 4% ortalaması ile ligde en düşük gol ortalamasına sahip takım konumunda.
Bunu biliyor musunuz? FK KAPAZ, 31-45 dakikaları arasında yüzde 21% gol ortalaması na sahip.
Shamakhi FK bu sezon Premier Lig 'de evinde oynadığı 14 maçın 8 tanesinde gol atamadı.
FK KAPAZ bu sezon Premier Lig 'de oynadığı 14 deplasman maçının 9 tanesinde gol atamadı.
Brahim Konate 6 golle Shamakhi FK takımının en golcü futbolcusu. Mahamadou Ba ise FK KAPAZ adına 3 gol kaydetti.
Shamakhi FK ilk yarıda 29% kazanır, FK KAPAZ 15% kazanır.
Shamakhi FK ilk yarıda 29% kazanır, FK KAPAZ 15% kazanır.
Son karşılaşma berabere bitti.(1-1)
Shamakhi FK evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 80%.
FK KAPAZ deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 60%.
Shamakhi FK evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
FK KAPAZ deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
FK KAPAZ son zamanlardaki Premier Lig performansı Shamakhi FK daha iyi.
FK KAPAZ son 5 maçtaki performansı Shamakhi FK daha iyi.
FK KAPAZ, Shamakhi FK ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Shamakhi FK 1 kere,FK KAPAZ 2 kere kazandı,2 maç berabere bitti.
FK KAPAZ,Premier Lig Shamakhi FK ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
Shamakhi FK,Premier Lig FK KAPAZ ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
Shamakhi FK,FK KAPAZ karşısında 1.2,FK KAPAZ,Shamakhi FK karşısında 1.2 gol atıyor(genel olarak).
Shamakhi FK ve FK KAPAZ arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 2.4.
Shamakhi FK ve FK KAPAZ arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.2.
Shamakhi FK evinde 1.28 gol ve FK KAPAZ deplasmanda 0.74 gol atıyor(genel ortalama).
FK KAPAZ son 4 maçta yenilmedi.
Shamakhi FK son zamanlardaki Premier Lig performansı FK KAPAZ daha iyi.
Shamakhi FK son 5 maçtaki performansı FK KAPAZ daha iyi.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!