Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

SHB Da Nang F.C. U21 - QNK Quang Nam U21 12.07.2025 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm SHB Da Nang F.C. U21 ve QNK Quang Nam U21 arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. SHB Da Nang F.C. U21 ve QNK Quang Nam U21 arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - X2 olacaktır.

12/07/2025

SHB Da Nang F.C. U21

04:00

QNK Quang Nam U21

Bet:Çift şans - X2

Oranlar:1.56

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.07.2025 19:40

Maç incelemesi

Vietnam kategori var olan yaklaşan Vietnam Şampiyonası U21 turnuvası, SHB Da Nang F.C. U21 ve QNK Quang Nam U21 arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 12.07 tarihinde, 04:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem SHB Da Nang F.C. U21 hem de QNK Quang Nam U21 için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Kafa kafaya ve önceki sonuçlar

Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 20.07.24 tarihinde, 0:0 nihai skorla gerçekleşti. SHB Da Nang F.C. U21 takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada QNK Quang Nam U21 takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 2 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-1 gol farkı var.

Eşzamanlı

Kazanır
Berabere
Kazanır
1
2
0

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
10
4
Kazanır
4
5
Berabere
5
1
Yenilgi
1
16
Atılan goller
21
8
Kabul etti
12
+8
Gol Farkı
+9
4
Maç gol ortalaması
5
1.6
Maç başına atılan goller
2.1
0.8
Maç başına atılan goller
1.2
2.4
İki takım da gol attı
3.3
38.8'
Dakika/Gol sayısı
28.5'

SHB Da Nang F.C. U21 inceleme

Mevcut Vietnam Şampiyonası U21 sezonu boyunca, SHB Da Nang F.C. U21 takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 5 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Ortalama olarak, SHB Da Nang F.C. U21, 12 gol attı ve maç başına 2 gol yedi, +10 gol farkı oldu. SHB Da Nang F.C. U21 kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 46 gol atar. SHB Da Nang F.C. U21 takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 29%'ini oluşmaktadır. . SHB Da Nang F.C. U21 takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 46 dakika lazım.

QNK Quang Nam U21 inceleme

Mevcut Vietnam Şampiyonası U21 sezonunda, QNK Quang Nam U21 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 5 berabere. Takım 9 gol attı ve 8 gol yedi, bu da +1'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, QNK Quang Nam U21 deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 38.8 golü. QNK Quang Nam U21'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 57%'ini oluşturuyor. QNK Quang Nam U21 oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 38.8 dakikası gerekir.

Kim kazanır?

SHB Da Nang F.C. U21
SHB - %
QNK Quang Nam U21
QNK - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

SHB Da Nang F.C. U21
SHB - 33%
QNK Quang Nam U21
QNK - 33%
Gol yok - 34%

Maç öncesi istatistikleri

10
Maçlar
10
4
Kazanır
4
5
Berabere
5
1
Yenilgi
1
16
Atılan goller
21
8
Kabul etti
12
+8
Gol Farkı
+9
4
Maç gol ortalaması
5
1.6
Maç başına atılan goller
2.1
0.8
Maç başına atılan goller
1.2
2.4
İki takım da gol attı
3.3
38.8'
Dakika/Gol sayısı
28.5'

Bahis ipuçları

SHB Da Nang F.C. U21

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki SHB Da Nang F.C. U21 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı

SHB Da Nang F.C. U21

5 / 10 son maçın SHB Da Nang F.C. U21 'si Vietnam Şampiyonası U21 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı

QNK Quang Nam U21

2 / 10 son maçın QNK Quang Nam U21 'si Vietnam Şampiyonası U21 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K1

SHB Da Nang F.C. U21

3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

SHB Da Nang F.C. U21

3 / 10 son maçların SHB Da Nang F.C. U21 'si Vietnam Şampiyonası U21 berabere bitti

SHB Da Nang F.C. U21 QNK Quang Nam U21

1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

QNK Quang Nam U21

5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

QNK Quang Nam U21

5 / 10 son maçların QNK Quang Nam U21 'si Vietnam Şampiyonası U21 berabere bitti

SHB Da Nang F.C. U21 QNK Quang Nam U21

1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

Mərc:1x2 - X

SHB Da Nang F.C. U21

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların SHB Da Nang F.C. U21 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

SHB Da Nang F.C. U21

4 / 10 son maçların SHB Da Nang F.C. U21 'si Vietnam Şampiyonası U21 onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

SHB Da Nang F.C. U21

7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların SHB Da Nang F.C. U21 'si kaybetmedi

SHB Da Nang F.C. U21

7 / 10 son maçların Vietnam Şampiyonası U21 SHB Da Nang F.C. U21 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - 1X

SHB Da Nang F.C. U21

1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların SHB Da Nang F.C. U21 'si yenilgiyle sonuçlandı

SHB Da Nang F.C. U21

1 / 10 son maçların SHB Da Nang F.C. U21 'si Vietnam Şampiyonası U21 yenilgiyle sonuçlandı

QNK Quang Nam U21

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların QNK Quang Nam U21 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

QNK Quang Nam U21

4 / 10 son maçların QNK Quang Nam U21 'si Vietnam Şampiyonası U21 onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

SHB Da Nang F.C. U21

4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların SHB Da Nang F.C. U21 'sinde en az bir takım gol atamadı

SHB Da Nang F.C. U21

4 / 10 son maçların SHB Da Nang F.C. U21 'sinde Vietnam Şampiyonası U21 en az bir takım gol atamadı

QNK Quang Nam U21

4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların QNK Quang Nam U21 'sinde en az bir takım gol atamadı

QNK Quang Nam U21

4 / 10 son maçların QNK Quang Nam U21 'sinde Vietnam Şampiyonası U21 en az bir takım gol atamadı

Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.07.2025 19:40

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!