Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

She Corporate (Bayanlar) - She Maroons (Bayanlar) 06.04.2025 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm She Corporate (Bayanlar) ve She Maroons (Bayanlar) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. She Corporate (Bayanlar) ve She Maroons (Bayanlar) arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.

06/04/2025

She Corporate (Bayanlar)

03:00

She Maroons (Bayanlar)

Bet:Her iki takım gol atacak - Hayır

Oranlar:1.53

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.04.2025 19:40

Maç incelemesi

Uganda kategori var olan yaklaşan Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar turnuvası, She Corporate (Bayanlar) ve She Maroons (Bayanlar) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 06.04 tarihinde, 03:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem She Corporate (Bayanlar) hem de She Maroons (Bayanlar) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Kafa kafaya ve önceki sonuçlar

Toplamda, takımlar arasında 3 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 09.11.24 tarihinde, 1:1 nihai skorla gerçekleşti. She Corporate (Bayanlar) takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada She Maroons (Bayanlar) takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 2 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 2-1 gol farkı var.

Eşzamanlı

Kazanır
Berabere
Kazanır
2
3
0

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
10
2
Kazanır
2
3
Berabere
4
5
Yenilgi
4
4
Atılan goller
4
8
Kabul etti
8
-4
Gol Farkı
-4
1
Maç gol ortalaması
2
0.4
Maç başına atılan goller
0.4
0.8
Maç başına atılan goller
0.8
1.2
İki takım da gol attı
1.2
78'
Dakika/Gol sayısı
78.5'

She Corporate (Bayanlar) inceleme

Mevcut Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar sezonu boyunca, She Corporate (Bayanlar) takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 2 galibiyet vardı. Ortalama olarak, She Corporate (Bayanlar), 3 gol attı ve maç başına 4 gol yedi, -1 gol farkı oldu. She Corporate (Bayanlar) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 81.3 gol atar. She Corporate (Bayanlar) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 81.3 dakika lazım.

She Maroons (Bayanlar) inceleme

Mevcut Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar sezonunda, She Maroons (Bayanlar) 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 2 gol attı ve 6 gol yedi, bu da -4'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, She Maroons (Bayanlar) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 116.8 golü. She Maroons (Bayanlar)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 10%'ini oluşturuyor. She Maroons (Bayanlar) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 116.8 dakikası gerekir.

Kim kazanır?

She Corporate (Bayanlar)
SHE - %
She Maroons (Bayanlar)
SHE - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

She Corporate (Bayanlar)
SHE - 33%
She Maroons (Bayanlar)
SHE - 33%
Gol yok - 34%

Maç öncesi istatistikleri

10
Maçlar
10
2
Kazanır
2
3
Berabere
4
5
Yenilgi
4
4
Atılan goller
4
8
Kabul etti
8
-4
Gol Farkı
-4
1
Maç gol ortalaması
2
0.4
Maç başına atılan goller
0.4
0.8
Maç başına atılan goller
0.8
1.2
İki takım da gol attı
1.2
78'
Dakika/Gol sayısı
78.5'

Bahis ipuçları

She Corporate (Bayanlar)

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

She Corporate (Bayanlar)

5 / 10 son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı

She Maroons (Bayanlar)

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların She Maroons (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

She Maroons (Bayanlar)

2 / 10 son maçların She Maroons (Bayanlar) 'si Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

She Corporate (Bayanlar)

3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

She Corporate (Bayanlar)

3 / 10 son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar berabere bitti

She Corporate (Bayanlar) She Maroons (Bayanlar)

2 / 3 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

She Maroons (Bayanlar)

4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

She Maroons (Bayanlar)

4 / 10 son maçların She Maroons (Bayanlar) 'si Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar berabere bitti

She Corporate (Bayanlar) She Maroons (Bayanlar)

2 / 3 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

Mərc:1x2 - X

She Corporate (Bayanlar)

1 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı She Corporate (Bayanlar) için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi

She Maroons (Bayanlar)

3 / 10 son maçın She Maroons (Bayanlar) 'si Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K1

She Corporate (Bayanlar)

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

She Corporate (Bayanlar)

2 / 10 son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar onun galibiyetiyle sonuçlandı

She Corporate (Bayanlar)

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı

She Maroons (Bayanlar)

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların She Maroons (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

She Maroons (Bayanlar)

4 / 10 son maçların She Maroons (Bayanlar) 'si Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

She Corporate (Bayanlar)

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı

She Corporate (Bayanlar)

5 / 10 son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı

She Maroons (Bayanlar)

6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların She Maroons (Bayanlar) 'si kaybetmedi

She Maroons (Bayanlar)

6 / 10 son maçların Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar She Maroons (Bayanlar) 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - X2

She Corporate (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların She Corporate (Bayanlar) 'si berabere kalmadı

She Corporate (Bayanlar)

7 / 10 son maçların Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar She Corporate (Bayanlar) 'si berabere sonuçlanmadı

She Corporate (Bayanlar) She Maroons (Bayanlar)

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı

She Maroons (Bayanlar)

6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların She Maroons (Bayanlar) 'si berabere kalmadı

She Maroons (Bayanlar)

6 / 10 son maçların Uganda Şampiyonası. Premier Liga. Bayanlar She Maroons (Bayanlar) 'si berabere sonuçlanmadı

Mərc:Çift şans - 12

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.04.2025 19:40

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!