Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

SKAF Khemis Miliana U21 - NA Hussein Dey U21 27.10.2024 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm SKAF Khemis Miliana U21 ve NA Hussein Dey U21 arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. SKAF Khemis Miliana U21 ve NA Hussein Dey U21 arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K2 olacaktır.

27/10/2024

SKAF Khemis Miliana U21

06:10

NA Hussein Dey U21

Bet:1x2 - K2

Oranlar:2.25

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 27.10.2024 19:40

Maç incelemesi

Cezayir kategori var olan yaklaşan Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 turnuvası, SKAF Khemis Miliana U21 ve NA Hussein Dey U21 arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 27.10 tarihinde, 06:10'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem SKAF Khemis Miliana U21 hem de NA Hussein Dey U21 için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Kafa kafaya ve önceki sonuçlar

Toplamda, takımlar arasında 3 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 23.03.24 tarihinde, 0:0 nihai skorla gerçekleşti. SKAF Khemis Miliana U21 takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada NA Hussein Dey U21 takımı, 2 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-6 gol farkı var.

Eşzamanlı

Kazanır
Berabere
Kazanır
0
1
4

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
10
3
Kazanır
5
7
Yenilgi
1
12
Atılan goller
13
27
Kabul etti
6
-15
Gol Farkı
+7
6
Maç gol ortalaması
4
1.2
Maç başına atılan goller
1.3
2.7
Maç başına atılan goller
0.6
3.9
İki takım da gol attı
1.9
23.1'
Dakika/Gol sayısı
51.6'

SKAF Khemis Miliana U21 inceleme

Mevcut Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 sezonu boyunca, SKAF Khemis Miliana U21 takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 7 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Ortalama olarak, SKAF Khemis Miliana U21, 12 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, +4 gol farkı oldu. SKAF Khemis Miliana U21 kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 43.1 gol atar. SKAF Khemis Miliana U21 takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . SKAF Khemis Miliana U21 takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 43.1 dakika lazım.

NA Hussein Dey U21 inceleme

Mevcut Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 sezonunda, NA Hussein Dey U21 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 5 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 13 gol attı ve 5 gol yedi, bu da +8'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, NA Hussein Dey U21 deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 51.2 golü. NA Hussein Dey U21'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. NA Hussein Dey U21 oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 51.2 dakikası gerekir.

Kim kazanır?

SKAF Khemis Miliana U21
SKA - %
NA Hussein Dey U21
NA - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

SKAF Khemis Miliana U21
SKA - 33%
NA Hussein Dey U21
NA - 33%
Gol yok - 34%

Maç öncesi istatistikleri

10
Maçlar
10
3
Kazanır
5
7
Yenilgi
1
12
Atılan goller
13
27
Kabul etti
6
-15
Gol Farkı
+7
6
Maç gol ortalaması
4
1.2
Maç başına atılan goller
1.3
2.7
Maç başına atılan goller
0.6
3.9
İki takım da gol attı
1.9
23.1'
Dakika/Gol sayısı
51.6'

Bahis ipuçları

SKAF Khemis Miliana U21 NA Hussein Dey U21

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

NA Hussein Dey U21

4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

NA Hussein Dey U21

4 / 10 son maçların NA Hussein Dey U21 'si Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 berabere bitti

SKAF Khemis Miliana U21 NA Hussein Dey U21

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

Mərc:1x2 - X

SKAF Khemis Miliana U21

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların SKAF Khemis Miliana U21 'si yenilgiyle sonuçlandı

SKAF Khemis Miliana U21

7 / 10 son maçların SKAF Khemis Miliana U21 'si Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 yenilgiyle sonuçlandı

SKAF Khemis Miliana U21

2 / 3 Takımlar arasındaki son maçların SKAF Khemis Miliana U21 'si galibiyetle sonuçlandı

NA Hussein Dey U21

9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların NA Hussein Dey U21 'si kaybetmedi

NA Hussein Dey U21

9 / 10 son maçların Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 NA Hussein Dey U21 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - X2

SKAF Khemis Miliana U21

10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların SKAF Khemis Miliana U21 'si berabere kalmadı

SKAF Khemis Miliana U21

10 / 10 son maçların Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 SKAF Khemis Miliana U21 'si berabere sonuçlanmadı

SKAF Khemis Miliana U21 NA Hussein Dey U21

2 / 3 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı

NA Hussein Dey U21

6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların NA Hussein Dey U21 'si berabere kalmadı

NA Hussein Dey U21

6 / 10 son maçların Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 NA Hussein Dey U21 'si berabere sonuçlanmadı

Mərc:Çift şans - 12

SKAF Khemis Miliana U21

3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların SKAF Khemis Miliana U21 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

SKAF Khemis Miliana U21

3 / 10 son maçların SKAF Khemis Miliana U21 'si Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 onun galibiyetiyle sonuçlandı

NA Hussein Dey U21

1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların NA Hussein Dey U21 'si yenilgiyle sonuçlandı

NA Hussein Dey U21

1 / 10 son maçların NA Hussein Dey U21 'si Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

SKAF Khemis Miliana U21

2 / 10 son maçın SKAF Khemis Miliana U21 'si Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

NA Hussein Dey U21

1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki NA Hussein Dey U21 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı

NA Hussein Dey U21

1 / 10 son maçın NA Hussein Dey U21 'si Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K2

SKAF Khemis Miliana U21

1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki SKAF Khemis Miliana U21 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı

SKAF Khemis Miliana U21

1 / 10 son maçın SKAF Khemis Miliana U21 'si Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı

SKAF Khemis Miliana U21

1 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı SKAF Khemis Miliana U21 için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi

NA Hussein Dey U21

1 / 10 son maçın NA Hussein Dey U21 'si Cezayir Şampiyonası U21. Bölüm 2 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 27.10.2024 19:40

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!