Spartans WFC (Bayanlar) - Kilmarnock Lfc (Women) 02.02.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Spartans WFC (Bayanlar) ve Kilmarnock Lfc (Women) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Spartans WFC (Bayanlar) ve Kilmarnock Lfc (Women) arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
02/02/2025
Spartans WFC (Bayanlar)
Kilmarnock Lfc (Women)
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
İskoçya kategori var olan yaklaşan İskoçya Kupası. Bayanlar turnuvası, Spartans WFC (Bayanlar) ve Kilmarnock Lfc (Women) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 02.02 tarihinde, 08:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Spartans WFC (Bayanlar) hem de Kilmarnock Lfc (Women) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Spartans WFC (Bayanlar) inceleme
Mevcut İskoçya Kupası. Bayanlar sezonu boyunca, Spartans WFC (Bayanlar) takımı 2 oyunları oynadı. Kulüp, 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Spartans WFC (Bayanlar), 2 gol attı ve maç başına 4 gol yedi, -2 gol farkı oldu. Spartans WFC (Bayanlar) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 31.8 gol atar. Spartans WFC (Bayanlar) takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Spartans WFC (Bayanlar) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 31.8 dakika lazım.
Kilmarnock Lfc (Women) inceleme
Mevcut İskoçya Kupası. Bayanlar sezonunda, Kilmarnock Lfc (Women) 1 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 0 gol attı ve 0 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Kilmarnock Lfc (Women) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 0 golü. Kilmarnock Lfc (Women) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 0 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Premier Lig, Kadınlar
CA Huracan (Bayanlar)-San Lorenzo de Almagro (Bayanlar)
Arjantin Şampiyonası. Primera B. Bayanlar
Velez Sarsfield (Bayanlar)-CA Platense (Bayanlar)
Dünya Kupası
Almanya-Paraguay
2.Lig
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata FC MG-Ivinhema
USL Lig 2
Asheville City-Charlotte Independence II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Spartans WFC (Bayanlar) ve Kilmarnock Lfc (Women) için İskoçya Kupası. Bayanlar turnuvasında sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Spartans WFC (Bayanlar) 'si berabere kalmadı
2 / 2 son maçların İskoçya Kupası. Bayanlar Spartans WFC (Bayanlar) 'si berabere sonuçlanmadı
5 / 6 tüm müsabakalardaki son maçların Kilmarnock Lfc (Women) 'si berabere kalmadı
1 / 1 son maçların İskoçya Kupası. Bayanlar Kilmarnock Lfc (Women) 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
9 / 10 of last matches Spartans WFC (Bayanlar) in all competitions had less than 2 goals
1 / 2 of last matches Spartans WFC (Bayanlar) in İskoçya Kupası. Bayanlar had less than 2 goals
4 / 6 of last matches Kilmarnock Lfc (Women) in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Kilmarnock Lfc (Women) in İskoçya Kupası. Bayanlar had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
8 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Spartans WFC (Bayanlar) 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 2 son maçların Spartans WFC (Bayanlar) 'sinde İskoçya Kupası. Bayanlar en az bir takım gol atamadı
4 / 6 tüm müsabakalarda son maçların Kilmarnock Lfc (Women) 'sinde en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
8 / 10 of last matches in all competitions Spartans WFC (Bayanlar) played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in İskoçya Kupası. Bayanlar Spartans WFC (Bayanlar) played with a score of 0:0
4 / 6 of last matches in all competitions Kilmarnock Lfc (Women) played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
8 / 10 of last matches in all competitions Spartans WFC (Bayanlar) played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in İskoçya Kupası. Bayanlar Spartans WFC (Bayanlar) played with a score of 0:0
4 / 6 of last matches in all competitions Kilmarnock Lfc (Women) played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Spartans WFC (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 son maçların Spartans WFC (Bayanlar) 'si İskoçya Kupası. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı
4 / 6 tüm müsabakalardaki son maçların Kilmarnock Lfc (Women) 'si kaybetmedi
1 / 1 son maçların İskoçya Kupası. Bayanlar Kilmarnock Lfc (Women) 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!