Santa Lucía - Valletta F.C. 16.03.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Santa Lucía ve Valletta F.C. arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Santa Lucía ve Valletta F.C. arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (1.5) olacaktır.
16/03/2024
Santa Lucía
Valletta F.C.
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 16.03.2024 19:42
Maç incelemesi
Malta kategori var olan yaklaşan Premier Lig turnuvası, Santa Lucía ve Valletta F.C. arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 16.03 tarihinde, 11:15'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Santa Lucía hem de Valletta F.C. için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 11 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 26.11.23 tarihinde, 1:1 nihai skorla gerçekleşti. Santa Lucía takımı, 3 maçta galip geldi, bu arada Valletta F.C. takımı, 5 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 14-18 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Santa Lucía inceleme
Mevcut Premier Lig sezonu boyunca, Santa Lucía takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 11. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Santa Lucía, 6 gol attı ve maç başına 12 gol yedi, -6 gol farkı oldu. Santa Lucía kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 50 gol atar. Santa Lucía takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 20%'ini oluşmaktadır. . Santa Lucía takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 50 dakika lazım.
Valletta F.C. inceleme
Mevcut Premier Lig sezonunda, Valletta F.C. 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 10 gol attı ve 6 gol yedi, bu da +4'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Valletta F.C. sıralamalarda 12. konumunda. Ortalama olarak, Valletta F.C. deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 56.3 golü. Valletta F.C.'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 30%'ini oluşturuyor. Valletta F.C. oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 56.3 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. Santa Lucia | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 6 | 4 | 10 | 17 | 30 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Valletta | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 4 | 8 | 8 | 18 | 19 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
ABD NPSL
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL Lig 2
Atletico Union-Real Colorado
Dünya Kupası
Hollanda-Fas
MLS+
Whitecaps +-Timber +
Timber +-Bulls +
Sounders +-Timber +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Santa Lucía ve Valletta F.C. için Premier Lig turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
6 / 10 of last matches in all competitions Santa Lucía played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Premier Lig Santa Lucía played with a score of 0:0
4 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Valletta F.C. played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Premier Lig Valletta F.C. played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
8 / 10 of last matches Santa Lucía in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Santa Lucía in Premier Lig had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Valletta F.C. in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Valletta F.C. in Premier Lig had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Santa Lucía 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Santa Lucía 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Santa Lucía 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Valletta F.C. 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Valletta F.C. 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Santa Lucía 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların Santa Lucía 'sinde Premier Lig en az bir takım gol atamadı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Valletta F.C. 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların Valletta F.C. 'sinde Premier Lig en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Santa Lucía 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Santa Lucía 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Valletta F.C. 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Valletta F.C. 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Valletta F.C. 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Santa Lucía 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maç yüzdesi içinde Santa Lucía ve Premier Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Valletta F.C. 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Valletta F.C. 'si Premier Lig 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Valletta F.C. 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 16.03.2024 19:42
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 5 maçta, St Lucia FC kendi sahasında 1 maç kazandı, 2 maç beraberlik ile sonuçlandı, Valetta ise 2 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 7-5 ile Valetta takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 11 karşılaşması sırasında St Lucia FC 3 kere kazandı,3 beraberlik ve 5 Valetta galibiyeti oluştu.Averaj Valetta lehine 18-14 kadar.
Geçen sezonun maçları: 0-2 (St Lucia FC ev sahibi) ; 0-1 (Valetta ev sahibi).
Bunu biliyor musunuz? St Lucia FC, 46-60 dakikaları arasında yüzde 25% gol ortalaması na sahip.
Bunu biliyor musunuz? Valetta, 46-60 dakikaları arasında yüzde 28% gol ortalaması na sahip.
St Lucia FC son 4 maçta yenilmedi.
Valetta son oynadığı 7 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
St Lucia FC bu sezon Premier Lig 'de evinde oynadığı 9 maçın 5 tanesinde gol atamadı.
Valetta bu sezon Premier Lig 'de oynadığı 10 deplasman maçının 4 tanesinde gol atamadı.
Valetta bu sezon deplasmanda oynadığı maçlarda: 3-4-3.
Evandro Gomes 3 golle St Lucia FC takımının en golcü futbolcusu. Federico Falcone ise Valetta adına 7 gol kaydetti.
St Lucia FC 6 maçtır en az bir gol attı.
Valetta son 7 maçın hepsinde gol yedi.
St Lucia FC ilk yarıda 29% kazanır, Valetta 26% kazanır.
St Lucia FC ilk yarıda 29% kazanır, Valetta 26% kazanır.
Son karşılaşma berabere bitti.(1-1)
St Lucia FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 80%.
Valetta deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 100%.
St Lucia FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Valetta deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
St Lucia FC son zamanlardaki Premier Lig performansı Valetta daha iyi.
St Lucia FC son 5 maçtaki performansı Valetta daha iyi.
Valetta, St Lucia FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,St Lucia FC 1 kere,Valetta 3 kere kazandı,1 maç berabere bitti.
St Lucia FC,Valetta karşısında 0.6,Valetta,St Lucia FC karşısında 1.2 gol atıyor(genel olarak).
St Lucia FC ve Valetta arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 1.8.
St Lucia FC ve Valetta arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 0.4.
İki takım da Premier Lig 'da son maçlarını kazanamadı.
St Lucia FC evinde 0.86 gol ve Valetta deplasmanda 1.38 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!