Tayvan Power Company - Tatung FC 23.06.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Tayvan Power Company ve Tatung FC arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Tayvan Power Company ve Tatung FC arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
23/06/2024
Tayvan Power Company
Tatung FC
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.06.2024 19:40
Maç incelemesi
Tayvan kategori var olan yaklaşan Taiwan Futbol Premier Lig turnuvası, Tayvan Power Company ve Tatung FC arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 23.06 tarihinde, 03:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Tayvan Power Company hem de Tatung FC için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 14 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 12.05.24 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. Tayvan Power Company takımı, 6 maçta galip geldi, bu arada Tatung FC takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 5 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 17-12 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Tayvan Power Company inceleme
Mevcut Taiwan Futbol Premier Lig sezonu boyunca, Tayvan Power Company takımı 7 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 2 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 5. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Tayvan Power Company, 5 gol attı ve maç başına 4 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Tayvan Power Company kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 40 gol atar. Tayvan Power Company takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Tayvan Power Company takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 40 dakika lazım.
Tatung FC inceleme
Mevcut Taiwan Futbol Premier Lig sezonunda, Tatung FC 7 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 6 gol attı ve 5 gol yedi, bu da +1'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Tatung FC sıralamalarda 4. konumunda. Ortalama olarak, Tatung FC deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 40.9 golü. Tatung FC'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. Tatung FC oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 40.9 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Leopard Cat FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 8 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Taiwan Power Company | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 8 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
LigaPro Primera A
Liga Deportiva Universitaria de Quito-Orense Sporting Club
İzlanda Şampiyonası U19
Fylkir Ellidi U19-HK Kopavogur U19
Stjarnan-KFG U19-Leiknir KB U19
Dünya Kupası
Fransa-İsveç
ABD NPSL
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Şili Kupası
Audax Italiano-C.D. Palestino
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Tayvan Power Company ve Tatung FC’in ilk golü attığı, Taiwan Futbol Premier Lig’ta 2024/2024 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Tayvan Power Company maçlar ve Tatung FC maçlar turnuva içinde Taiwan Futbol Premier Lig
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Tayvan Power Company ve Tatung FC için Taiwan Futbol Premier Lig turnuvasında 2024/2024 sezonunda
Bahis ipuçları
2 / 7 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Tayvan Power Company 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 7 son maçların Tayvan Power Company 'si Taiwan Futbol Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
4 / 7 tüm turnuvalardaki son maçların Tatung FC 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 7 son maçların Tatung FC 'si Taiwan Futbol Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
2 / 7 Tüm turnuvalardaki son maçların Tayvan Power Company 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 7 son maç yüzdesi içinde Tayvan Power Company ve Taiwan Futbol Premier Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 7 Tüm turnuvalardaki son maçların Tatung FC 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 7 son maçın Tatung FC 'si Taiwan Futbol Premier Lig 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
2 / 7 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Tayvan Power Company 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 7 son maçların Tayvan Power Company 'si Taiwan Futbol Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
4 / 7 tüm müsabakalardaki son maçların Tatung FC 'si kaybetmedi
4 / 7 son maçların Taiwan Futbol Premier Lig Tatung FC 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
3 / 7 tüm turnuvalardaki son maçların Tayvan Power Company 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 7 son maçların Tayvan Power Company 'si Taiwan Futbol Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Tayvan Power Company 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 7 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Tatung FC 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 7 son maçların Tatung FC 'si Taiwan Futbol Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 7 tüm müsabakalardaki son maçların Tayvan Power Company 'si berabere kalmadı
5 / 7 son maçların Taiwan Futbol Premier Lig Tayvan Power Company 'si berabere sonuçlanmadı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
7 / 7 tüm müsabakalardaki son maçların Tatung FC 'si berabere kalmadı
7 / 7 son maçların Taiwan Futbol Premier Lig Tatung FC 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
2 / 7 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 7 son maçların Tayvan Power Company 'si Taiwan Futbol Premier Lig berabere bitti
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.06.2024 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!