Tampico Madero - Yalmakan 30.03.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Tampico Madero ve Yalmakan arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Tampico Madero ve Yalmakan arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
30/03/2024
Tampico Madero
Yalmakan
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
Meksika kategori var olan yaklaşan Liga Premier Serie B turnuvası, Tampico Madero ve Yalmakan arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 30.03 tarihinde, 22:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Tampico Madero hem de Yalmakan için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 28.10.23 tarihinde, 0:3 nihai skorla gerçekleşti. Tampico Madero takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Yalmakan takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 3-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Tampico Madero inceleme
Mevcut Liga Premier Serie B sezonu boyunca, Tampico Madero takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 7 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Tampico Madero, 24 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, +16 gol farkı oldu. Tampico Madero kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 29.1 gol atar. Tampico Madero takımın kendi sahasındaki 6 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 60%'ini oluşmaktadır. . Tampico Madero takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 29.1 dakika lazım.
Yalmakan inceleme
Mevcut Liga Premier Serie B sezonunda, Yalmakan 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 3 gol attı ve 18 gol yedi, bu da -15'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Yalmakan deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 38.6 golü. Yalmakan'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 33%'ini oluşturuyor. Yalmakan oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 38.6 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Dünya Kupası
Brezilya-Japonya
Premier Lig
Havnar Bóltfelag-Skála ÍF
B68 Toftir-AB Argir
Vikingur Gota-NSÍ Runavík
Qadsia SC-Al Kuwait SC
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Bahis ipuçları
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Tampico Madero 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Liga Premier Serie B Tampico Madero 'si berabere sonuçlanmadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Yalmakan 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Liga Premier Serie B Yalmakan 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
5 / 10 of last matches Tampico Madero in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Tampico Madero in Liga Premier Serie B had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Yalmakan in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Yalmakan in Liga Premier Serie B had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Tampico Madero 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların Tampico Madero 'sinde Liga Premier Serie B en az bir takım gol atamadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Yalmakan 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların Yalmakan 'sinde Liga Premier Serie B en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
5 / 10 of last matches in all competitions Tampico Madero played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga Premier Serie B Tampico Madero played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Yalmakan played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga Premier Serie B Yalmakan played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
5 / 10 of last matches in all competitions Tampico Madero played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga Premier Serie B Tampico Madero played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Yalmakan played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Liga Premier Serie B Yalmakan played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Tampico Madero 'si kaybetmedi
5 / 10 son maçların Liga Premier Serie B Tampico Madero 'si kaybetmedi
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Yalmakan 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!