Toronto FC II - Philadelphia Union II 17.04.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Toronto FC II ve Philadelphia Union II arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Toronto FC II ve Philadelphia Union II arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K2 olacaktır.
17/04/2026
Toronto FC II
Philadelphia Union II
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.04.2026 19:42
Maç incelemesi
ABD kategori var olan yaklaşan MLS Next Pro turnuvası, Toronto FC II ve Philadelphia Union II arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 17.04 tarihinde, 19:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Toronto FC II hem de Philadelphia Union II için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 20 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 28.02.26 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. Toronto FC II takımı, 8 maçta galip geldi, bu arada Philadelphia Union II takımı, 12 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 28-46 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Toronto FC II inceleme
Mevcut MLS Next Pro sezonu boyunca, Toronto FC II takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 23. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Toronto FC II, 16 gol attı ve maç başına 13 gol yedi, +3 gol farkı oldu. Toronto FC II kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 34.1 gol atar. Toronto FC II takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Toronto FC II takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 34.1 dakika lazım.
Philadelphia Union II inceleme
Mevcut MLS Next Pro sezonunda, Philadelphia Union II 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 7 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 17 gol attı ve 13 gol yedi, bu da +4'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Philadelphia Union II sıralamalarda 6. konumunda. Ortalama olarak, Philadelphia Union II deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 31 golü. Philadelphia Union II'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Philadelphia Union II oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 31 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Philadelphia Union II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23. Toronto II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 7 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Las Vegas +-Memphis +
Detroit +-Memphis +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Memphis +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Toronto FC II ve Philadelphia Union II’in ilk golü attığı, MLS Next Pro’ta 2026/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Toronto FC II maçlar ve Philadelphia Union II maçlar turnuva içinde MLS Next Pro
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Toronto FC II ve Philadelphia Union II için MLS Next Pro turnuvasında 2026/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Toronto FC II 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların Toronto FC II 'sinde MLS Next Pro en az bir takım gol atamadı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Philadelphia Union II 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 10 son maçların Philadelphia Union II 'sinde MLS Next Pro en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Toronto FC II 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Toronto FC II 'si MLS Next Pro yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Toronto FC II 'si galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Philadelphia Union II 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların MLS Next Pro Philadelphia Union II 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Toronto FC II 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların MLS Next Pro Toronto FC II 'si berabere sonuçlanmadı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Philadelphia Union II 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların MLS Next Pro Philadelphia Union II 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Toronto FC II 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Toronto FC II 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Philadelphia Union II 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde Philadelphia Union II ve MLS Next Pro 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Toronto FC II 'si kaybetmedi
5 / 10 son maçların MLS Next Pro Toronto FC II 'si kaybetmedi
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Philadelphia Union II 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Toronto FC II 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Toronto FC II ve MLS Next Pro 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Philadelphia Union II 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın Philadelphia Union II 'si MLS Next Pro 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Philadelphia Union II 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.04.2026 19:42
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!