Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

UA Horta - UE San Juan Atletico de Montcada 15.11.2025 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm UA Horta ve UE San Juan Atletico de Montcada arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. UA Horta ve UE San Juan Atletico de Montcada arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K2 olacaktır.

15/11/2025

UA Horta

10:05

UE San Juan Atletico de Montcada

Bet:1x2 - K2

Oranlar:1.59

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.11.2025 18:42

Maç incelemesi

İspanya kategori var olan yaklaşan İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm turnuvası, UA Horta ve UE San Juan Atletico de Montcada arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 15.11 tarihinde, 10:05'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem UA Horta hem de UE San Juan Atletico de Montcada için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
2
2
Kazanır
1
1
Berabere
0
7
Yenilgi
1
12
Atılan goller
3
18
Kabul etti
4
-6
Gol Farkı
-1
6
Maç gol ortalaması
1
1.2
Maç başına atılan goller
1.5
1.8
Maç başına atılan goller
2
3
İki takım da gol attı
3.5
32'
Dakika/Gol sayısı
27.6'

UA Horta inceleme

Mevcut İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm sezonu boyunca, UA Horta takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 7 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Ortalama olarak, UA Horta, 13 gol attı ve maç başına 14 gol yedi, -1 gol farkı oldu. UA Horta kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 35.6 gol atar. UA Horta takımın kendi sahasındaki 6 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 60%'ini oluşmaktadır. . UA Horta takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 35.6 dakika lazım.

UE San Juan Atletico de Montcada inceleme

Mevcut İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm sezonunda, UE San Juan Atletico de Montcada 2 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 3 gol attı ve 4 gol yedi, bu da -1'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, UE San Juan Atletico de Montcada deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 27.6 golü. UE San Juan Atletico de Montcada'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. UE San Juan Atletico de Montcada oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 27.6 dakikası gerekir.

Kim kazanır?

UA Horta
HOR - %
UE San Juan Atletico de Montcada
UE - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

UA Horta
HOR - 33%
UE San Juan Atletico de Montcada
UE - 33%
Gol yok - 34%

Maç öncesi istatistikleri

10
Maçlar
2
2
Kazanır
1
1
Berabere
0
7
Yenilgi
1
12
Atılan goller
3
18
Kabul etti
4
-6
Gol Farkı
-1
6
Maç gol ortalaması
1
1.2
Maç başına atılan goller
1.5
1.8
Maç başına atılan goller
2
3
İki takım da gol attı
3.5
32'
Dakika/Gol sayısı
27.6'

Bahis ipuçları

UA Horta

4 / 10 of last matches in all competitions UA Horta played with a score of 0:0

UA Horta

4 / 10 of last matches in İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm UA Horta played with a score of 0:0

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 of last matches in all competitions UE San Juan Atletico de Montcada played with a score of 0:0

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 of last matches in İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm UE San Juan Atletico de Montcada played with a score of 0:0

Mərc:Toplam - Altında (0.5)

UA Horta

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların UA Horta 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı

UA Horta

5 / 10 son maç yüzdesi içinde UA Horta ve İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 Tüm turnuvalardaki son maçların UE San Juan Atletico de Montcada 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 son maçın UE San Juan Atletico de Montcada 'si İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 2 yarı - K2

UA Horta

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların UA Horta 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

UA Horta

2 / 10 son maçların UA Horta 'si İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm onun galibiyetiyle sonuçlandı

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların UE San Juan Atletico de Montcada 'si yenilgiyle sonuçlandı

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 son maçların UE San Juan Atletico de Montcada 'si İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

UA Horta

2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

UA Horta

2 / 10 son maçların UA Horta 'si İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm berabere bitti

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 son maçların UE San Juan Atletico de Montcada 'si İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm berabere bitti

Mərc:1x2 - X

UA Horta

4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların UA Horta 'sinde en az bir takım gol atamadı

UA Horta

4 / 10 son maçların UA Horta 'sinde İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm en az bir takım gol atamadı

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 tüm müsabakalarda son maçların UE San Juan Atletico de Montcada 'sinde en az bir takım gol atamadı

UE San Juan Atletico de Montcada

1 / 2 son maçların UE San Juan Atletico de Montcada 'sinde İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm en az bir takım gol atamadı

Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır

UA Horta

4 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların UA Horta 'si kaybetmedi

UA Horta

4 / 10 son maçların İspanya Şampiyonası. Bölgesel Bölüm UA Horta 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - 1X

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.11.2025 18:42

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!