Uniao Sao Joao - Bandeirante EC SP 17.02.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Uniao Sao Joao ve Bandeirante EC SP arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Uniao Sao Joao ve Bandeirante EC SP arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
17/02/2024
Uniao Sao Joao
Bandeirante EC SP
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.02.2024 18:43
Maç incelemesi
Brezilya kategori var olan yaklaşan Paulista,Serie A3 turnuvası, Uniao Sao Joao ve Bandeirante EC SP arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 17.02 tarihinde, 13:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Uniao Sao Joao hem de Bandeirante EC SP için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Uniao Sao Joao inceleme
Mevcut Paulista,Serie A3 sezonu boyunca, Uniao Sao Joao takımı 6 oyunları oynadı. Kulüp, 1 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 0 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 12. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Uniao Sao Joao, 7 gol attı ve maç başına 9 gol yedi, -2 gol farkı oldu. Uniao Sao Joao kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 16.9 gol atar. Uniao Sao Joao takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 100%'ini oluşmaktadır. . Uniao Sao Joao takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 16.9 dakika lazım.
Bandeirante EC SP inceleme
Mevcut Paulista,Serie A3 sezonunda, Bandeirante EC SP 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 5 berabere. Takım 7 gol attı ve 9 gol yedi, bu da -2'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Bandeirante EC SP sıralamalarda 7. konumunda. Ortalama olarak, Bandeirante EC SP deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 39.4 golü. Bandeirante EC SP'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 57%'ini oluşturuyor. Bandeirante EC SP oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 39.4 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Bandeirante EC SP | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Uniao Sao Joao EC SP | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 13 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
USL Lig 2
Ventura County Fusion-Tucson
Bangers FC-FC Olympia
MLS+
Sporting +-Inter +
Inter +-Dynamo +
Sporting +-Dynamo +
Sporting +-Union +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Uniao Sao Joao ve Bandeirante EC SP için Paulista,Serie A3 turnuvasında 2024/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
4 / 10 of last matches in all competitions Uniao Sao Joao played with a score of 0:0
2 / 6 of last matches in Paulista,Serie A3 Uniao Sao Joao played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Bandeirante EC SP played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Paulista,Serie A3 Bandeirante EC SP played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
5 / 10 of last matches Uniao Sao Joao in all competitions had less than 2 goals
3 / 6 of last matches Uniao Sao Joao in Paulista,Serie A3 had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Bandeirante EC SP in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Bandeirante EC SP in Paulista,Serie A3 had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 6 son maçların Uniao Sao Joao 'si Paulista,Serie A3 berabere bitti
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
5 / 10 son maçların Bandeirante EC SP 'si Paulista,Serie A3 berabere bitti
Mərc:1x2 - X
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Uniao Sao Joao 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 6 son maçların Uniao Sao Joao 'si Paulista,Serie A3 yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Bandeirante EC SP 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Bandeirante EC SP 'si Paulista,Serie A3 onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Uniao Sao Joao 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 6 son maçların Uniao Sao Joao 'si Paulista,Serie A3 yenilgiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Bandeirante EC SP 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Paulista,Serie A3 Bandeirante EC SP 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Uniao Sao Joao 'sinde en az bir takım gol atamadı
2 / 6 son maçların Uniao Sao Joao 'sinde Paulista,Serie A3 en az bir takım gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Bandeirante EC SP 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların Bandeirante EC SP 'sinde Paulista,Serie A3 en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.02.2024 18:43
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!