Pumas Unam - Atletico San Luis 20.10.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Pumas Unam ve Atletico San Luis arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Pumas Unam ve Atletico San Luis arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
20/10/2024
Pumas Unam
Atletico San Luis
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.10.2024 19:42
Maç incelemesi
Meksika kategori var olan yaklaşan U23 Liga MX turnuvası, Pumas Unam ve Atletico San Luis arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 20.10 tarihinde, 11:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Pumas Unam hem de Atletico San Luis için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 19.01.24 tarihinde, 2:2 nihai skorla gerçekleşti. Pumas Unam takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Atletico San Luis takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 5-3 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Pumas Unam inceleme
Mevcut U23 Liga MX sezonu boyunca, Pumas Unam takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 15. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Pumas Unam, 8 gol attı ve maç başına 7 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Pumas Unam kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 62 gol atar. Pumas Unam takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 20%'ini oluşmaktadır. . Pumas Unam takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 62 dakika lazım.
Atletico San Luis inceleme
Mevcut U23 Liga MX sezonunda, Atletico San Luis 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 14 gol attı ve 9 gol yedi, bu da +5'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Atletico San Luis sıralamalarda 5. konumunda. Ortalama olarak, Atletico San Luis deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 39.1 golü. Atletico San Luis'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. Atletico San Luis oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 39.1 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Atletico San Luis U23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 7 | 0 | 5 | 19 | 15 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Universidad Nacional U23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 3 | 2 | 6 | 10 | 18 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Vietnam Şampiyonası U21
Viettel F.C. U21-Ha Noi U21
U23 Queensland Premier League 1
Logan Lightning U23-Redlands United U23
Avustralya. Viktoriya Kupası. Bayanlar
Box Hill (Bayanlar)-Bulleen Lions (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Ha Noi II (Bayanlar)-Ho Chi Minh City II (Bayanlar)
Phong Phu Ha Nam (Bayanlar)-Than KSVN (Bayanlar)
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Ayeyawady (Bayanlar)-ISPE (Bayanlar)
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Pumas Unam ve Atletico San Luis’in ilk golü attığı, U23 Liga MX’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Pumas Unam maçlar ve Atletico San Luis maçlar turnuva içinde U23 Liga MX
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Pumas Unam ve Atletico San Luis için U23 Liga MX turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Pumas Unam 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Pumas Unam 'si U23 Liga MX yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Atletico San Luis 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Atletico San Luis 'si U23 Liga MX onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Pumas Unam 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Pumas Unam 'si U23 Liga MX yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Atletico San Luis 'si kaybetmedi
6 / 10 son maçların U23 Liga MX Atletico San Luis 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Pumas Unam 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde Pumas Unam ve U23 Liga MX 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Atletico San Luis 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Atletico San Luis 'si U23 Liga MX 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Atletico San Luis 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Pumas Unam 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Pumas Unam 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Atletico San Luis 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maç yüzdesi içinde Atletico San Luis ve U23 Liga MX 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Pumas Unam 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların U23 Liga MX Pumas Unam 'si berabere sonuçlanmadı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Atletico San Luis 'si berabere kalmadı
10 / 10 son maçların U23 Liga MX Atletico San Luis 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların Pumas Unam 'si U23 Liga MX berabere bitti
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.10.2024 19:42
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!