Usl Knoxville - Asheville City SC (Women) 23.06.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Usl Knoxville ve Asheville City SC (Women) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Usl Knoxville ve Asheville City SC (Women) arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
23/06/2026
Usl Knoxville
Asheville City SC (Women)
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
ABD kategori var olan yaklaşan USL W Ligi turnuvası, Usl Knoxville ve Asheville City SC (Women) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 23.06 tarihinde, 19:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Usl Knoxville hem de Asheville City SC (Women) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 3 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 03.06.26 tarihinde, 0:2 nihai skorla gerçekleşti. Usl Knoxville takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada Asheville City SC (Women) takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 0-5 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Usl Knoxville inceleme
Mevcut USL W Ligi sezonu boyunca, Usl Knoxville takımı 8 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 4. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Usl Knoxville, 5 gol attı ve maç başına 5 gol yedi, 0 gol farkı oldu. Usl Knoxville kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 27 gol atar. Usl Knoxville takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 33%'ini oluşmaktadır. . Usl Knoxville takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 27 dakika lazım.
Asheville City SC (Women) inceleme
Mevcut USL W Ligi sezonunda, Asheville City SC (Women) 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 4'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 12 gol attı ve 4 gol yedi, bu da +8'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Asheville City SC (Women) sıralamalarda 2. konumunda. Ortalama olarak, Asheville City SC (Women) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 28.1 golü. Asheville City SC (Women)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. Asheville City SC (Women) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 28.1 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Asheville City SC (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 3 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Usl Knoxville | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 8 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Brezilya Serie C
Botafogo da Paraíba-Brusque Futebol Clube
Volta Redonda-Amazonas
USL Lig 2
Virginia Marauders FC-Annapolis Blues FC
Virginia Marauders-Annapolis Blues FC
Sunflower State FC-Des Moines Menace
Memphis FC-Mississippi Brilla
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Usl Knoxville ve Asheville City SC (Women)’in ilk golü attığı, USL W Ligi’ta 2026/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Usl Knoxville maçlar ve Asheville City SC (Women) maçlar turnuva içinde USL W Ligi
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Usl Knoxville ve Asheville City SC (Women) için USL W Ligi turnuvasında 2026/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
5 / 8 of last matches Usl Knoxville in all competitions scored at least 1 goal
5 / 8 of last matches Usl Knoxville in USL W Ligi scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Asheville City SC (Women) in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Asheville City SC (Women) in USL W Ligi scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
5 / 8 tüm müsabakalardaki son maçların Usl Knoxville 'si berabere kalmadı
5 / 8 son maçların USL W Ligi Usl Knoxville 'si berabere sonuçlanmadı
1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Asheville City SC (Women) 'si berabere kalmadı
5 / 10 son maçların USL W Ligi Asheville City SC (Women) 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
5 / 8 tüm müsabakalarda son maçların Usl Knoxville 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 8 son maçların Usl Knoxville 'sinde USL W Ligi en az bir takım gol atamadı
1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Asheville City SC (Women) 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların Asheville City SC (Women) 'sinde USL W Ligi en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
5 / 8 of last matches in all competitions Usl Knoxville played with a score of 0:0
5 / 8 of last matches in USL W Ligi Usl Knoxville played with a score of 0:0
1 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Asheville City SC (Women) played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in USL W Ligi Asheville City SC (Women) played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
5 / 8 of last matches in all competitions Usl Knoxville played with a score of 0:0
5 / 8 of last matches in USL W Ligi Usl Knoxville played with a score of 0:0
1 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Asheville City SC (Women) played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in USL W Ligi Asheville City SC (Women) played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
4 / 8 of last matches Usl Knoxville in all competitions scored at least 2 goals
4 / 8 of last matches Usl Knoxville in USL W Ligi scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Asheville City SC (Women) in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Asheville City SC (Women) in USL W Ligi scored at least 2 goals
Mərc:Toplam - Fazla (1.5)