Vålerenga Fotball (Bayanlar) - Lillestrøm SK (Bayanlar) 08.03.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Vålerenga Fotball (Bayanlar) ve Lillestrøm SK (Bayanlar) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Vålerenga Fotball (Bayanlar) ve Lillestrøm SK (Bayanlar) arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
08/03/2025
Vålerenga Fotball (Bayanlar)
Lillestrøm SK (Bayanlar)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.03.2025 18:41
Maç incelemesi
Dünya kategori var olan yaklaşan Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar turnuvası, Vålerenga Fotball (Bayanlar) ve Lillestrøm SK (Bayanlar) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 08.03 tarihinde, 08:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Vålerenga Fotball (Bayanlar) hem de Lillestrøm SK (Bayanlar) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 35 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 16.11.24 tarihinde, 1:1 nihai skorla gerçekleşti. Vålerenga Fotball (Bayanlar) takımı, 10 maçta galip geldi, bu arada Lillestrøm SK (Bayanlar) takımı, 17 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 8 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 42-70 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Vålerenga Fotball (Bayanlar) inceleme
Mevcut Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar sezonu boyunca, Vålerenga Fotball (Bayanlar) takımı 2 oyunları oynadı. Kulüp, 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Vålerenga Fotball (Bayanlar), 1 gol attı ve maç başına 0 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Vålerenga Fotball (Bayanlar) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 94 gol atar. Vålerenga Fotball (Bayanlar) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 94 dakika lazım.
Lillestrøm SK (Bayanlar) inceleme
Mevcut Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar sezonunda, Lillestrøm SK (Bayanlar) 3 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 2 gol attı ve 1 gol yedi, bu da +1'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Lillestrøm SK (Bayanlar) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 31.7 golü. Lillestrøm SK (Bayanlar)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 100%'ini oluşturuyor. Lillestrøm SK (Bayanlar) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 31.7 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
ABD NPSL
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Şili Kupası
Audax Italiano-C.D. Palestino
USL Lig 2
Inter Gainesville KF-Brooke House FC
MLS+
Rowdies +-Tulsa +
Indy +-Louisville +
Indy +-Rowdies +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Vålerenga Fotball (Bayanlar) ve Lillestrøm SK (Bayanlar) için Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar turnuvasında sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Vålerenga Fotball (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 3 son maçların Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Vålerenga Fotball (Bayanlar) 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 3 son maçın Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Lillestrøm SK (Bayanlar) 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Lillestrøm SK (Bayanlar) için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 2 son maçların Vålerenga Fotball (Bayanlar) 'si Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Vålerenga Fotball (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Vålerenga Fotball (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si kaybetmedi
1 / 3 son maçların Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Vålerenga Fotball (Bayanlar) 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Vålerenga Fotball (Bayanlar) 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Lillestrøm SK (Bayanlar) 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 3 son maç yüzdesi içinde Lillestrøm SK (Bayanlar) ve Kulüplerin Dostluk Maçları. Bayanlar 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 08.03.2025 18:41
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!