Vermont Green FC - Boston Bolts 07.06.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Vermont Green FC ve Boston Bolts arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Vermont Green FC ve Boston Bolts arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 12 olacaktır.
07/06/2025
Vermont Green FC
Boston Bolts
Bet:Çift şans - 12
Bahis parası koyMaç incelemesi
ABD kategori var olan yaklaşan USL Lig 2 turnuvası, Vermont Green FC ve Boston Bolts arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 07.06 tarihinde, 19:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Vermont Green FC hem de Boston Bolts için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 5 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 21.05.25 tarihinde, 0:2 nihai skorla gerçekleşti. Vermont Green FC takımı, 4 maçta galip geldi, bu arada Boston Bolts takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 11-1 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Vermont Green FC inceleme
Mevcut USL Lig 2 sezonu boyunca, Vermont Green FC takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 8 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 2. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Vermont Green FC, 11 gol attı ve maç başına 2 gol yedi, +9 gol farkı oldu. Vermont Green FC kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 34.6 gol atar. Vermont Green FC takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 20%'ini oluşmaktadır. . Vermont Green FC takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 34.6 dakika lazım.
Boston Bolts inceleme
Mevcut USL Lig 2 sezonunda, Boston Bolts 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 3 gol attı ve 2 gol yedi, bu da +1'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Boston Bolts sıralamalarda 8. konumunda. Ortalama olarak, Boston Bolts deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 72 golü. Boston Bolts'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 25%'ini oluşturuyor. Boston Bolts oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 72 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Boston Bolts | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Vermont Green FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
USL Lig 2
Asheville City-Charlotte Independence II
Hill Country Lobos-Lonestar SC
Atletico Union-Real Colorado
Inter Gainesville KF-Brooke House FC
Kalamazoo-Oakland County
Charlotte Eagles-Hickory FC
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Vermont Green FC ve Boston Bolts’in ilk golü attığı, USL Lig 2’ta 2025/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Vermont Green FC maçlar ve Boston Bolts maçlar turnuva içinde USL Lig 2
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Vermont Green FC ve Boston Bolts için USL Lig 2 turnuvasında 2025/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
9 / 10 of last matches Vermont Green FC in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Vermont Green FC in USL Lig 2 scored at least 1 goal
5 / 5 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches Boston Bolts in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Boston Bolts in USL Lig 2 scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
5 / 10 of last matches Vermont Green FC in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Vermont Green FC in USL Lig 2 had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Boston Bolts in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Boston Bolts in USL Lig 2 had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
7 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Vermont Green FC 'sinde en az bir takım gol atamadı
7 / 10 son maçların Vermont Green FC 'sinde USL Lig 2 en az bir takım gol atamadı
4 / 5 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Boston Bolts 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların Boston Bolts 'sinde USL Lig 2 en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
7 / 10 of last matches in all competitions Vermont Green FC played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in USL Lig 2 Vermont Green FC played with a score of 0:0
4 / 5 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Boston Bolts played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in USL Lig 2 Boston Bolts played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
7 / 10 of last matches in all competitions Vermont Green FC played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in USL Lig 2 Vermont Green FC played with a score of 0:0
4 / 5 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Boston Bolts played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in USL Lig 2 Boston Bolts played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Vermont Green FC 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
8 / 10 son maçların Vermont Green FC 'si USL Lig 2 onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 5 Takımlar arasındaki son maçların Vermont Green FC 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Boston Bolts 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Boston Bolts 'si USL Lig 2 yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!