Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Zhodino-Uzhnoe - Shakhtar Pietrykaw 02.07.2023 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm Zhodino-Uzhnoe ve Shakhtar Pietrykaw arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Zhodino-Uzhnoe ve Shakhtar Pietrykaw arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.

02/07/2023

Zhodino-Uzhnoe

12:00

Shakhtar Pietrykaw

Bet:Toplam - Altında (2.5)

Oranlar:2.43

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.07.2023 19:40

Maç incelemesi

Beyaz Rusya kategori var olan yaklaşan Pervaya Liga turnuvası, Zhodino-Uzhnoe ve Shakhtar Pietrykaw arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 02.07 tarihinde, 12:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Zhodino-Uzhnoe hem de Shakhtar Pietrykaw için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
10
2
Kazanır
1
3
Berabere
2
5
Yenilgi
7
14
Atılan goller
10
21
Kabul etti
23
-7
Gol Farkı
-13
7
Maç gol ortalaması
6
1.4
Maç başına atılan goller
1
2.1
Maç başına atılan goller
2.3
3.5
İki takım da gol attı
3.3
25.7'
Dakika/Gol sayısı
27.3'

Zhodino-Uzhnoe inceleme

Mevcut Pervaya Liga sezonu boyunca, Zhodino-Uzhnoe takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 2 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 11. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Zhodino-Uzhnoe, 11 gol attı ve maç başına 9 gol yedi, +2 gol farkı oldu. Zhodino-Uzhnoe kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 27 gol atar. Zhodino-Uzhnoe takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 67%'ini oluşmaktadır. . Zhodino-Uzhnoe takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 27 dakika lazım.

Shakhtar Pietrykaw inceleme

Mevcut Pervaya Liga sezonunda, Shakhtar Pietrykaw 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 7 mağlubiyet ve 7 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 12 gol attı ve 18 gol yedi, bu da -6'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Shakhtar Pietrykaw sıralamalarda 16. konumunda. Ortalama olarak, Shakhtar Pietrykaw deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 30 golü. Shakhtar Pietrykaw'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. Shakhtar Pietrykaw oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 30 dakikası gerekir.

Puan Durumu

Takım O K Ç Y S YG G
11. Zhodino-Uzhnoe
12 3 5 4 18 20 14
16. Shakhtar Pietrykaw
12 1 2 9 12 30 5

Kim kazanır?

Zhodino-Uzhnoe
ZHO - %
Shakhtar Pietrykaw
SHA - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

Zhodino-Uzhnoe
ZHO - 33%
Shakhtar Pietrykaw
SHA - 33%
Gol yok - 34%

Bahis ipuçları

Zhodino-Uzhnoe

3 / 10 of last matches in all competitions Zhodino-Uzhnoe played with a score of 0:0

Zhodino-Uzhnoe

2 / 10 of last matches in Pervaya Liga Zhodino-Uzhnoe played with a score of 0:0

Shakhtar Pietrykaw

4 / 10 of last matches in all competitions Shakhtar Pietrykaw played with a score of 0:0

Shakhtar Pietrykaw

4 / 10 of last matches in Pervaya Liga Shakhtar Pietrykaw played with a score of 0:0

Mərc:Toplam - Altında (0.5)

Zhodino-Uzhnoe

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Zhodino-Uzhnoe 'si yenilgiyle sonuçlandı

Zhodino-Uzhnoe

4 / 10 son maçların Zhodino-Uzhnoe 'si Pervaya Liga yenilgiyle sonuçlandı

Shakhtar Pietrykaw

1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Shakhtar Pietrykaw 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Shakhtar Pietrykaw

1 / 10 son maçların Shakhtar Pietrykaw 'si Pervaya Liga onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Zhodino-Uzhnoe

4 / 10 son maçın Zhodino-Uzhnoe 'si Pervaya Liga 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

Shakhtar Pietrykaw

2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Shakhtar Pietrykaw 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı

Shakhtar Pietrykaw

2 / 10 son maçın Shakhtar Pietrykaw 'si Pervaya Liga 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K2

Zhodino-Uzhnoe

4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Zhodino-Uzhnoe 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı

Zhodino-Uzhnoe

3 / 10 son maç yüzdesi içinde Zhodino-Uzhnoe ve Pervaya Liga 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı

Shakhtar Pietrykaw

1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Shakhtar Pietrykaw 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Shakhtar Pietrykaw

1 / 10 son maçın Shakhtar Pietrykaw 'si Pervaya Liga 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 2 yarı - K2

Zhodino-Uzhnoe

3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

Zhodino-Uzhnoe

3 / 10 son maçların Zhodino-Uzhnoe 'si Pervaya Liga berabere bitti

Shakhtar Pietrykaw

2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

Shakhtar Pietrykaw

2 / 10 son maçların Shakhtar Pietrykaw 'si Pervaya Liga berabere bitti

Mərc:1x2 - X

Zhodino-Uzhnoe

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Zhodino-Uzhnoe 'si yenilgiyle sonuçlandı

Zhodino-Uzhnoe

4 / 10 son maçların Zhodino-Uzhnoe 'si Pervaya Liga yenilgiyle sonuçlandı

Shakhtar Pietrykaw

3 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Shakhtar Pietrykaw 'si kaybetmedi

Shakhtar Pietrykaw

3 / 10 son maçların Pervaya Liga Shakhtar Pietrykaw 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - X2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.07.2023 19:40

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!